Альона Ковальова (olena1993) wrote,
Альона Ковальова
olena1993

Життя – у своєму світі

Життя – у своєму світі
Ми - частина величезної безкінечності ... Постійний потік людей , що проносяться мимо, не залишає в свідомості образи . Тільки деталі. На більше в мегаполісі немає часу .
Гуляю по жвавій вулиці Файного міста. Очі самі починають нишпорити з боку в бік у пошуках чого-небудь такого . Благо , знаходять. Компанія молодих людей , сидячи прямо на асфальті , хоча зима ще не передала всі свої повноваження весні, грають щось... При цьому більше за всіх приваблює хлопець , який співає і виконує соло на гітарі. Волосся його скручені в густі дреди , які , сповзаючи по обличчю , створюють химерний орнамент.
Навіть з першого погляду можна зрозуміти , що буденний світ для цієї людини просто не існує. Він ніби живе в іншому вимірі , а люди , що проносяться навколо лише примарні фантоми , готові випаруватися при найменшому подиху вітру .
Він худорлявий , високий. Одягнений відповідно до виконуючих пісень : вільні потерті джинси , коротенька куртка , раптово квітчаста в'язана шапка і кеди з ослаблено бовтаючою шнурівкою. Щось у цій неохайності є. Мабуть так він висловлював свободу. Таке відчуття , що в цей момент він може поїхати куди завгодно. На природу , по магазинах , до друзів - так він виглядав . Але проте все було настільки розмірено , спокійно. Він увібрав у себе всі кольори , став настільки різним , наскільки це можливо. Його внутрішній світ - це поєднання червоного , білого , зеленого , жовтого , синього і чорного.
У вусі у нього була сережка , маленьке майже непомітне колечко , особливо модна в 90х ... Перед очима спливає сцена , як маленький хлопчик входить у двір , і всі його друзі захоплюються його сміливістю. Він зробив те , що хотіли зробити всі , але зумів саме він.
Співав він таємничим , зачаровуючим голосом . Він змушує зупинитися , обернутися , відволіктися.
Єдине , що викликало страх при вигляді цієї людини -руки. При вигляді їх , розумієш , що людина пережила багато чого. Мужні , великі , з виступаючими венами. Це ж яку роботу вони робили, що стали такими? Уявляєш їх у роботі , у бійці , але ніяк не на грифі гітари , струни якої майстерно перебирають довгі пальці .
Я зловила себе на думці , що не знаючи людини , бачачи його в перший раз , я можу розповісти про неї. Народився він влітку , в страшну спеку, коли люди йдуть по місту попиваючи холодну воду , мріючи про море та відпочинок , і кожен такий жаркий день приносить тільки стомлення . Літо - його час року. Дивно бачити його , такого річного , коли на вулиці лежить сніг ... Він зовсім не вписується в сіру , похмуру , абсолютно безбарвну тернопільську погоду. Може якраз тому він такий сумний , що кожну хвилину мріє про море? Будучи тільки там він може бути собою і відчувати свободу в її повному прояві. Він знає що зима не вічна , це дає йому надію. З нею , з тією самою надією про тепло , він прокидається вранці в невеликій двокімнатній квартирі спального району , варить каву , працює , і знову лягає спати , що б прокинуться на день ближче до літа . І тільки коли видається така хвилина як зараз , коли він співає , співає те що йому дійсно подобається , він відчуває наближення тепла , і в очах його можна побачити вогники надії ...
Він знає , що в житті все треба домагатися самому, що нічого просто так само собою не відбувається. Тому він і працює , тому він і вчиться ... Ніколи не знаєш що з тобою трапиться , куди поверне доля , це збиває з пантелику , часом починає дратувати . І найпрекрасніше в такий суєті те, що не змінюється , те , що неодмінно прийде, що незмінне . І він точно знає що скоро прийде літо . І проходячи повз нього , дивлячись на нього неохайного , злегка пом'ятого , розумієш , що все буде добре.

Олена КОВАЛЬОВА
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments