Альона Ковальова (olena1993) wrote,
Альона Ковальова
olena1993

Тебе, крошка, послати?

Коли один гуляка із компанії запитав мене, чи сама зникну, чи мене послати? Я пішла сама…
Якщо говорити про сучасну молодь, то не обходиться без додатків: куріння, пияцтво, наркоманія, гвалтування… Звісно, не хочеться вірити що такі риси притаманні сьогоднішнім юнакам та дівчатам – моїм ровесникам. Та все ж…
На підтвердження наведу,- конкретний факт. Якось пізно ввечері я поверталася додому, затрималась у подруги. Темними вуличками добиралася до будинку. По дорозі ще зайшла до магазину, аби прихопити хліб і ще дещо на сніданок. Перед прилавком стояли кілька молодиків, купляли … спиртне. І хоч один із них був безвусий, а отже йому не минуло ще й 16, продавець отоварила і пивом і горілкою не попросивши паспорта.
На дворі їх галасливо зустріла ціла компанія, серед яких були і дівчата. Окрики, нецензурні слова, посилання одне одного розіпнули опівнічну тишу. Найстрашнішим для мене було те, що дівчата, точніше їхніми словами «тьолки», не лише не соромились, але й самі користувались нецензурною лексикою і пропонували пацанам йти скоріше, бо вони хочуть «бухати».
За іронією долі, дорога нічних моїх попутників, пролягла якраз до будинку, в якому я мешкаю, - тут на дитячому майданчику, є столик, лавочки. Звичайно, що призначені вони не для такого діла і не для цих зальотників, а для найменших жителів. Майже ніде вікна вже не світилися, бо була пізня пора і натомлений народ спав. Аж тут раптом у передчутті кайфу вся зграя так заверещала, що я аж підскочила з переляку. Оглянулась і не втрималась попросивши, щоб дали людям сну.
Зауважила, звичайно, собі на шкоду. Бо котрийсь підскочив до мене і безцеремонно запитав:
- Тебе, крошка, послати, чи сама зникнеш? Я пішла сама…
Заснути довго не могла. Окрики не змовкали під вікнами будинку аж до світанку. Одразу ж подумала про органи громадського порядку. Але, нажаль, моя міліція, сьогодні, мене не береже.
Мені соромно за цих хлопців і дівчат – своїх ровесників. Прикро ще й від того, що такою поведінкою, вони гамблять своє, наше, покоління перед старшими...

Олена КОВАЛЬОВА
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments